| Gheorghee_5565 a întrebat:

Buna TPU am 15 ani si de la 13 ani am inceput sa ma masturbez de 2 ori pe zi acum 2 luni am observat ca mi-sau lasat testiculele, sau micsorat stie cineva de la ce poate fii? MULTUMESC.

13 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

E de la masturbarea in exces.Las-o mai moale, de 2-3 ori pe saptamana e suficient,nu de alta,dar cand ai sa-ti incepi viata sexuala,n-ai sa poti ejacula decat cu mana pe penis, asta daca o sa ai o erectie.O sa-ti creezi un automatism, ceea ce nu e tocmai bine.

| LostLady a răspuns:

Mai Gheorghe mai lasa masturbatul si gaseste-ti o prietena.

| deejay_3315 a răspuns:

rolling on the floor stii ca masturbarea in exces duce la pierderea memoriei, boli si la slabire, eu zic sa nu te mai masturbezi deloc ( e bine doar o data de doua ori pe luna) laughing fa si tu rost de 50 de ron du-te pe centura si dezlantuiete. alea cinci minute cat rezisti sau ore daca e cazul laughing BAFTA

| Afdsa a răspuns:

Continua tot asa si ai sa devii ipotent...

| UnuAltu a răspuns:

Micsorat nu cred dar iti zic sa nu te mai masturbezi asa de des pentru ca in ziua cand sa ai in fata o fata si vrea sa faceti sex/dragoste nu ti se mai scoala din cate am citit pe sexgen

| Crystina_6663 a răspuns:

Vai copile nu stiulaughing

| anamaria_7695 a răspuns:

Mama u in 2 ani te0ai masturbat cati altii in 10laughing. incearca sa te lasi de sportul asta serios.ai 15 ani.nu stiu daca ti se maresc testiculele dar fii sigur ca este mult mai bine pentru tine si vii toare ta prietena daca nu te mai masturbezi inn excesbig grin...bafta.

| VariantaVerde a răspuns:

Da unde stai ba in codru? mata tactu nu te vede? ce e cu tine esti nebun? las`o mai moale baieteoh go on

| carlavlad1996 a răspuns:

Wow O.o...de 2 ori pe zi?:-o...da nu te plictisezti om? raised eyebrows

| Ciomolunga a răspuns:

Esti prea labar frate las-o mai moale macar odata la saptamana.

| Gheorghee_5565 explică:

O sa se mareasca testiculele daca nu ma mai masturbez?

| Gheorghee_5565 explică:

O sa se mareasca la, loc testiculele daca nu ma masturbez?

| Gheorghee_5565 explică:

Dar o sa se mareasca testiculele la loc daca nu o sa ma mai masturbez? vreau si eu un raspuns sincer