| fluturascolorat a întrebat:

Buna TPU.Am 15 ani si inca nu am avut primul meu sarut(stiu ca e ciudat) asa ca vreau sa imi spuneti si mie cum, unde si cand a fost primul vostru sarut. cel mai frumos primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| LoveMcDreamy a răspuns:

Buna!
Stiu ca nu e o poveste uimitoare dar sper sa iti placa!
Era acum o luna chiar de ziua indragostitilor(14.02 nu de deagobete)! Eu si prietenul meu ne plimbam intr-un parc.Ningea si era asa de placut! Cum ne tot plimbam am apucat sa ne tinem de mana.Mergand si iar mergand mie mi se facuse frig fiindca nu eram imbracata atat de gros! Prietenul meu m-a luat in brate(a zis ca m-a luat in brate ca sa nu imi mai fie frig) si ne-am asezat pe banca.Am mai tot vorbit si eu ma uitam in ochii lui si el in ai mei, si el mi-a zis sa inchid ochii fiindca are sa imi dea o surpriza! Cand i-am inchis am primit primul sarut si cel mai frumos moment din viata mea! Apoi el m-a condus acasa! Nu este nimic ciudat daca pana acum nu ai avut parte de primul sarut! Este o chestie de timp pana se va intampla!

5 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Pai.eram pe banca in parc cu mai multi prieteni,printre care o fata de care mie imi placea(era noua in grupul nostru).Si noi ne placeam,imi dadeam seama ca si ea ma place,si, mai inainte sa se duce toata lumea acasa,noi am zis ca mergem ca e tarziu si etc, iar eu am condus-o pana in fata casei si atunci ne-am sarutat, ziua urmatoare deja eram cu ea impreuna; D

| LoveMcDreamy a răspuns:

Acum un am scuze! am scris acum o luna!laughing

| LoveMcDreamy a răspuns:

An*a doua oara cand ma corectez!laughing

| k1dd a răspuns:

Daca vrei iti dau eu primul tau sarut :*

| Andreeaaa_1471 a răspuns:

Poi eu am fost cuplata cu un baiat de un prieten, si m.a intr baiatu’ daca vr sa fiu cu el, apoi am zis da, iar cand a venit prietenul ala, ne.a intrebat ce am zis, apoi a spus sa ne sarutam.Iar fix cand s.a aplecat sa ia ceva de jos[cu spatele], ne.am sarutat, iar cand s.a uitat, noi am terminatrolling on the floorlaughing