| extremerkid a întrebat:

Bună TPU, am 15 ani sunt băiat și când îmi ating capul penisului când e decalotet simt un disconfort, o mica usturime nu știu cum sa explic dar sper ca a-ți inteles la ce refer, este normal asa ceva?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Da, așa e la început.
Cu timpul se transformă în plăcere.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Acest discomfort pe care il percepi la atingerea capului penisului decalotat trece.

| ywar a răspuns:

Esti inca crud, pielea e sensibila. In timp aceasta senzatie neplacuta se va estompa si va disparea. Pielea aceea se va ingrosa, vei avea viata sexuala si vei fi exact ca un adult.

| Spytonio a răspuns:

Nu, e boala cu transmitere sexuala. Necesita operatie de urgenta. Solicita un medic!

| GariGagarin200022 a răspuns:

Absolut