| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si tin sa mentionez ca sunt cu un baiat de 8 luni. Nu stiu din ce motive eu am sanii foarte moi, la fel si fundul...dar NU mi-am inceput inca viata sexuala. Din ce motive corpul meu se "deformeaza" la o varsta asa de frageda? Problema este ca iubitul meu crede ca nu mai sunt virgina... Dau funda pentru cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fermitatea sanilor si a fundului NU are nici o legatura cu viata sexuala, ci cu fermitatea muschilor, care se obtine prin efort. Tu, probabil, esti sedentara si faci putin efort fizic si e normal ca muschii sa fie moi si deformati.
Sunt convinsa ca prietenul tau nu poate fi atat de prost incat sa nu stie ca fermitatea sanilor nu are legatura cu virginitatea, doar isi bate joc de tine.

7 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Pentru ca nu faci sport

Răspuns utilizator avertizat
| SirGilbert a răspuns:

De ce sa nu mai creada ca esti virgina? Pentru ca ti se inmoaie fundul si sanii?laughing
O poveste din popor zice sa prinzi fata de fund si daca e moale nu mai e virginarolling on the floor.Da' daca prinzi de fund o grasana(ce 100% n-a avut prieten si are fundul foarte moale) inseamna ca nu mai e virgina?
Astea sunt legende.

Dar sa revenim la problema ta:Sanii si fundul se pot inmuia din mai multe motive.
Se pot inmuia din cauza unor probleme hormonale, din cauza alimentatiei, s.a.m.d.

| junk1sta a răspuns:

Fa-ti un abonament la sala si intreaba-l pe instructor ce exercitii iti recomanda pentru fund si piept. O sa functioneze sigur daca te tii de treaba.

| David29 a răspuns:

Lasa-l pe iubitul tau sa creada ce vrea, ca ala nu iti este cu adevarat iubit daca nu te cunoaste, cat despre corpul tau... unii baieti ar spune ca e sexy sa ai fundul si sanii moi atata timp cat nu sunt lasati ca la babute, putina miscare te va ajuta la modelarea formelor