| mylife415 a întrebat:

Buna tpu.Am 16 ani,sunt in clasa a X-a si nu am avut niciodata prieten! Eu zic ca sunt o fire sociabila,dar niciodata un baiat nu s-a aratat atras de mine. Urata nu sunt, proasta nu sunt..care ar fi motivul?

2 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Motivele sunt diverse, fie ca poate cineva s-a aratat atras de tine dar tu erai mult prea indragostita de altcineva, fie nu iti placea tie acel baiat, si considerai ca sentimentele lui pot fi reale, sau pur si simplu nu le dadeai importanta, si nu cercetai realitatea. Este posibil ca unii baieti sa fi fost mai timizi, sau sa nu fi vrut sa-ti spuna adevarul. Posibil ai anumite caracteristici care plac numai unei grupe de baieti, sau pur si simplu iti mai trebuie ceva la partea morala.
Mult noroc!

| fcb1234 a răspuns:

Fie tu nu ne spui adevarul, poate esti fomista.