| AestheticPerf a întrebat:

Am 17 ani si jumatate si de la o vreme am inceput sa ma simt putin ciudat. Nu rau, nu deranjat de ceea ce simt, adica nu e ceva insuportabil sau dureros, pur si simplu ciudat. Chiar si la penis putin am simtit acel ceva ciudat. Inca o data zic ca nu e ceva dureros. Il am de vreo 16 cm si am observat acum putin mai multa piele gen ( am observat aceeasi piele si la varsta de 14, 15 ani ), credeti ca creste? Isi face corpul si organismul schimbarea catre maturitate?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum ai deja 17 ani, s-a cam incheiat cresterea penisului, daca asta te ingrijoreaza.
Cat priveste pielea in excess...este doar o "parere", cand este in reapusa penisul. Ca sa te convini, masoara-l in erectie si vei realiza cu certitudine ca are aceeais lungime ca si acum 1-2 luni.

| supremxxxoxo a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti praf, nu se opreste la 17... cel putin la mine nu se opreste nici acum, si am 20. Nu zic eu ca masura ca nu-i stilul meu

| Violleta2022 a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Ce bine ar fi daca si organele ti-ar creste cum iti cresc minciunile!

| sierra1 a răspuns:

Wow, 16 cm la 17 ani!
dar la 25 de ani ce va fi?