| passenger a întrebat:

Buna TPU happy
Am 17 ani si sunt de 10 luni impreuna cu un baiat de 19 ani. Tinem foarte mult unul la altul,ne-am placut din prima clipa,ne potrivim,mai pe scurt il ador... Acum o saptamana am incercat s-o facem pentru prima oara,eu fiind virgina. Pana atunci eu am mai dormit cu el in acelasi pat, am fost impreuna in vacante (iarna, 1 mai etc),am facut petting,dar niciodata mai mult. Treaba este ca acum o saptamana,cand am incercat s-o facem pentru prima data nu stiu ce s-a intamplat cu mine... Adica logic sunt mai rusinoasa,sincer mi-a fost si putin frica,iar cand el s-a dezbracat si s-a pus peste mine sa incepem preludiul,mi s-a facut scarba sad Nu vreau sa par ciudata,nu stiu de ce am avut chestia asta,nu se pune problema ca nu se spala/epileaza sau ceva doamne fereste! Pur si simplu m-am simtit foarte ciudat,am simtit intr-un fel ca devin "a lui". Nu m-am mai simtit niciodata asa! M-am ridicat imediat si i-am zis sa ne oprim,iar el nu s-a suparat sau ceva,a zis sa mai asteptam ca poate nu sunt pregatita etc. Dar chiar nu este asta,sunt pregatita,il iubesc,m-am informat inainte sad Nu stiu de ce am sentimentul asta sad Ce sa fac? Este normal? De ce am chestia asta, sunt eu ciudata? sad
Treaba este ca de atunci si cand iesim afara ma simt altfel fata de el, parca mi-e rusine... Va rog ajutati-ma! Nu-mi place chestia asta sad
Funda!

Răspuns Câştigător
| CristyBv a răspuns:

Nu, nu esti o ciudata! Esti doar virgina! Si in acelasi timp o fata cu capul pe umeri! Nu cred sa te fi masturbat prea mult, din aceasta cauza si simtoma aceea de greata/scarba. Sentimentul de dominta este normal, de fapt este instinct. Trust me, tu nu esti pregatita pentru dragoste/sex cu penetrare! Pettingul este cu totul altceva, cand ai siguranta ca nu se va intampla nimic si oricum senzatia e mult mai excitanta daca esti virgina si faci petting. Din motive bine cunoscute, daca, dupa cum zici, te-ai interesat inainte! Sfatul meu, este sa ai rabdare, in cazuri din astea nu trebuie facute planificari, in momentul in care simti ca poti sa faci asta, si ai deplina incredere in partenerul tau, atunci nu o sa mai simti nimic incomod. ( Desigur, o sa simti ceva durere pentru ca esti virgina, dar sentimentul nu va mai fi se scarba ci de putere, pentru ca iubirea iti da putere, te face sa crezi ca tu si el sunteti cei mai fericiti oameni de pe plantea si nimic nu va poate sta in cale. ). Succes!

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Scarba, de un baiat cu care ai fost impreauna timp de 10 luni si pe care sustii ca il adori? Poate esti lesbiana si inca nu ai constientizat. Se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Inseamna ca nu esti pregatita pentru acest pas, mai asteptati cand sunteti pregatiti.
Te pup!