| GeutzzaaTha a întrebat:

:* Am aproape 18 ani(îi împlinesc în 2 luni ). Am o relație de 5 luni cu iubitul meu. Ideea e ca amândoi vrem sa ducem relația la alt nivel..adică da. sa facem dragoste. menționez ca amândoi suntem virgini. asta nu ar fi o problema. Problema e mama mea. Îmi tot spune sa nu fac vreo "prostie ", sa aștept pana ce trece cel puțin 1 an jumate de relație, ca sunt mica etc. Eu mă simt chiar pregătită și îmi doresc mult sa fac asta, îl iubesc și mă iubește. ce pot sa fac? Nu am Cum sa îi explic mamei ..nu înțelege și m-am cam saturat de discuția asta cu ea. Idei? Fundaaa ♥ :*

Răspuns Câştigător
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

laughing)>E ca un tatuaj, IL FACI SI GATA.< si se obisnuieste maicata cu ideea in timp.

| GeutzzaaTha explică (pentru RIze1KDE1LuNA):

Ideea e ca ambii mei parinti au gandirea mai invechita si nu stiu cum o sa reactioneze big grin

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru GeutzzaaTha):

Nici nu trebuie sa stii cum o sa reactioneze. Ei sunt parintii tai si o sa te inteleaga chiar daca sunt ei mai old school. In caz ca se asteapta sa te mariti virgina ( please..its2015)o sa le dai un mic soc.dar o sa se obisnuiasca cu ideea

| GeutzzaaTha explică (pentru RIze1KDE1LuNA):

Si ar trebui sa le spun ca s-a intamplat sau sa las sa se afle in timp?

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru GeutzzaaTha):

Daca ai o relatie buna de prietenie cu ei si discuti orice probleme orice chichitze cu ei...da ar trebui sa le spui. In felul asta ei o sa vada ca iti asumi responsabilitatea si ca ai incredere in ei atunci cand vine vorba de orice subiect. O sa se simta si ei bine ca discuti lucrurile astea cu ei.

15 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Tu esti pregatita dar parintii nu vor fii niciodata de acord, chestia cu ateptatl o inteleg, pentru ca doar asa iti poti da seama daca baiatul te iubeste pe bune, probabil mama ta a trecut prin asta si vrea sa te protejeze, trebuie sa te gandesti bine inainte de a face acest pas.

| RAY a răspuns:

O femeie cand isi vede fata se vede pe ea insati, si cum se vede ea asa nu vrea ca fata ei sa isi piarda virginitatea lucru care il regreta multe femei la o varsta

| neutrino a răspuns:

Daca doresti sa devii femeie, daca acesta este marele tau ideal, esti libera sa-ti indeplinesti visul. Deci poti trece la urmatiorul nivel, asa cum tu zici, dar sa stii ca acesta este ultimul nivel, alt nivel superior pentru tine nu mai exista.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi la el acasa si daca este singur puteti sa o faceti in voie

| SkyPilot a răspuns:

Taci si faci! Dar faci protejat happy

| GeutzzaaTha explică (pentru SkyPilot):

Oricum protejat faceam big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex si gata. dar daca pleaca "gogu" sa nu te duci bocind la maicata ca eu unu ti-as da una peste bot.

| Kyılε a răspuns:

Parintii -.-

| gladitor a răspuns:

Fa-o fara grija

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

Apuca-l de boase pune-i un prezervativ si introdu-l cat mai repede si nu uita o sa doara ffff tare dar apuca-l de fese si impinge tare o sa-yi placa durere+usturime si dupaceea o sa vina mancarime la care nu te mai poti controla si atunci sa vezi pedalewinking amuzand dar asa estewinking happy succes si mare grija

| MiraZyauj a răspuns:

De ce trebuie sa stie maicata?
Taci si faci.
Lol. doar nu esti proasta sa-i spui.; d
Gandeste-te..si tu putin. laughing