| Ceva212221110988 a întrebat:

Buna TPU am ceva chestii mai complicate legate de relatii am stat cu un baiat vara trecuta si ne-am despartit iar acum as vrea sa ne impacam pentru ca eu tin la el! Ce ar trebui sa ii spun ca sa imi mai dea o sansa?

2 răspunsuri:
| AlinaTha112 a răspuns:

Mmmm... thinking pai, eu zic sa mergi la el si stii tu, ca-n filmele alea de dragoste cu scene siropoase, sa-l iei de mana, sa ii zici ca iti pare rau, ca v-ati despartit dintr-o prostie si ca tu inca il mai iubesti smug (Funda? smug ) happy

| KiduuxD a răspuns:

Mdaa, e urât să se întâmple asta. Păi spune-i ce mai simți pentru el. big grin