| skyld a întrebat:

Am fost cu o fata timp de 1 an si jumatate, acum dupa 6 luni de la despartire inca nu o pot uita, cum pot face? am momente de singuratate chiar daca am o persoana iubita langa mine...

3 răspunsuri:
| iDplm a răspuns:

Incearca sa cauti pe alta...nu e un capat de lume...sau daca nu poti trece peste, plateste o curva siwinking

| BlackListed a răspuns:

Incearca sa faci o schimbare in viata ta, ofera-ti mai mult timp tie, prietenilor tai si. persoanei "iubite" desi ma cam indoiesc ca o iubesti pe fara cu care esti acum sau ca ea ar fi fata potrivita din moment ce nu ai trecut peste despartire.

| Jo0k3r a răspuns:

Alunga tot ce ai de la ea, poze cu ea de prin casa tot.NU trebuie sa te mai intalnesti cu ea si asa intr-o luna ii dai remove din mintetongue.Si inca ceva, Stai cu persoana iubita mai multtongue; x