| SkRiLeX1999 a întrebat:

Am fost impreuna cu o fata pe care o iubeam foarte mult, ea s-a despartit de mine acum 1 luna din cauza unui prieten, ea de atunci a fost impreuna cu 2 baieti de atunci, si eu as vrea sa stiu daca mai are rost sa incerc sa fiu din nou cu ea?

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu cred ca are rost sa mai incerci ceva cu o persoana care isi schimba partenerii ca sosetele!
Aceasta fata are in scop alte principii, departe de o relatie serioasa care o iubeste!
Fete mai sunt, iar viata ta nu se termina aici! nu mai incerca, nu are rost, nu merita!

| BeAmazing a răspuns:

Nu mai are rost, imi pare rau!
Acum tu trebuie sa-ti cauti si tu o prietena pentru ai arata ca nu suferi dupa ea, daca ramai singur atunci ii areti ca inca o mai vrei inapoi!

| MrAnderson a răspuns:

Intr-o luna a schimba 3?
Fa-ti un bine, prietene, schimba-ti directia sentimentelor.
Nu se merita.

| Rucsiii95 a răspuns:

Eu zic ca te-a dat uitarii, deja 2 baietii intr-o luna thinking sau poate incerca sa te faca gelos happy Daca iti arata ca inca te iubeste, incerca!

| GLu a răspuns:

Daca nu i-ai dat un motiv pentru care s-a despartit de tine, LAS-O BALTA. Bafta!