| VioVuVu a întrebat:

Buna Vin cu o alta intrebare putin stupida cred laughing
Deci... Mie imi place de un baiat din sat de la mine dar nu mam mai vazut cu el de multe lunii si el nici macar nu cred ca ma stie deoarece nu prea am mai fost pe acolo vam mai zis e prieten cu fratele meu si mi-e greu sa ma atasez de cineva care e prieten cu fratele meu deoarece nu am o apropiere asa mare cu Fratemiu. infine... Acum la scoala un baiat tot aceeasi varsta cu mine vine mereu pe la mine pe la clasa si mereu cand ma vede Imi da cu palma la fund, mai da si la alte fete dar lor cate o palma doua pe saptamana mie apropae non stop. Ce vrea sa insemne asta? Eu nu vreau sa uit de baiatul de care imi place deoarece e cel mai simpatico pe care l-am vazut pana acum baoatul de la scoala nu imi place de el ca eI rau(imi plac baietii mai golanasii de felul lor, dar si baiatul de care imi place e Golasash) si nu ma atrage aproape nimi la el deaorece nu stie sa se comporte cu o fata mai nou. Un sfat? Fundahappylaughing

3 răspunsuri:
| LovelyKitty2 a răspuns:

Pai daca nu il placi pe baiatul de la scoala care e problema lasa-l si gata concentreaza-te pe cine placi tu :*

| FaraNume26 a răspuns:

laughing eu nu stiu de ce ii permiti acelui baiat sa-ti dea cu palma la fund laughing
Ceea ce face el e minte de copil prost sincer rolling on the floor
Mai mult de 13-14 ani sigur nu are.
Si face asta pentru ca atata il duce capul, ca nu stie sa se poarte cu o fata, si crede ca daca iti da cu palma la fund pare mai "smecher" sau te impresioneaza laughing
In legatura cu baiatul de care iti place. vorbeste cu fratele tau sa te ajute, si spune-i ca-ti place de el.hee hee Poate te ajuta fratele tau, si te vezi cu el. happy Sau poti sa-i spui fratelui tau sa te ia cu el afara, si stai cu ei acolo, cand e si acel baiat.

| RedFool a răspuns:

Tu fata eu iti propun sa inveti sa scrii pe tastatura, si sa lasi "baietii rai golanasi".Nu prea o sa iti mearga relatiile cu de astia. Good luckwinking