| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o declaratie de dragoste fff frumoasa pentru iubitul meu.

2 răspunsuri:
| Chrris a răspuns:

Pai,stii nu trebuie sa ne intrebi pe noi(utilizatorii TPU)daca sa iti dam o declaratie, trebuie sa o spui tu din suflet, ca poate noi spunem "spune-i te iubesc"si tu asa faci dar aia nu e o declaratie frumoasa, asa ii spui in fiecare zi! Trebuie sa i.o spui din inima, ori pe moment ce iti vine cand te intalnesti cu el ori te pregatesti.Deci succes si sa ai un suflet cat mai inventiv!laughingBye

| Tectonick14 a răspuns:

"Te iubesc 30 de zile dintr-o luna, 7 zile dintr-o saptamana, 60 de minute dintr-o ora 60 de secunde dintr-un minut si ce ar mai ramane din timp tot te-as iubi"