| KamiKaze31 a întrebat:

Am si eu nevoie de o declaratie de dragoste pentru EA.
Lunga si frumoasa.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Si dupa aia iesim noi cu ea sau tu? Daca nu stii sa o faci singur nu o copia, o sa fie falsa si o fata o sa-si dea seama ca ce scrie acolo nu esti tu. Scrie cat si cum poti tu... o sa valoreze mai mult decat 10 declaratii de dragoste copiate de pe net.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O declaratie de sclavism mai pe scurt, tea fraierit in halul asta?

| DroIja a răspuns:

Lungă și frumoasă, într-adevăr, ți-ar prinde bine. Nu uita, și groasă și tare.
Hai noroc!

| GeorgeGabriel66 a răspuns:

Compune tu una, din tot ce simti pentru ea. altfel isi va da seama ca e de pe net si nu e bine...