| Alexandra_7889 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de putin ajutor...as vrea sa slabesc la picioare si fund si nu stiu cum daca alerg in casa pe loc merge. bineinteles si cu dieta as vrea sa slabesc intr-o luna incat sa se vada...
astept raspunsuri :* dau funda :* multumesc si scuzati categoria sad

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Eu am slabit din ianuarie sau februarie pana acum 8 kg(inca 5 si sunt ok laughing! Dar nu am tinut dieta, de la mancare nu m-am abtinut dar am facut FOARTE MULT SPORT! Adica cam in fiecare zi dadeam drumul la muzica si facea cam o jumatate de ora exercitii fizice! Nimic mai mult! Nu mi-am propus sa slabesc intr-o anumita zona dar am dat jos din burtica, picioare si fund! happy

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

laughing Doamne, ce rad cand vad astfel de aberatii. Femeie, fara sport = 0, unu la mana. Doi la mana, fara dieta, sportul = 0. Cu o dieta, si pentru tine AEROBICA slabesti de n-ai aer. Daca preferi fara dieta dar manancand cu masura, incearca L-Carnitina + Chrome + Cla(acid linoleic conjugat). O sa slabesti imediat, dar tine minte, DOAR cu sport. Alergari, iesit cu bicicleta, aerobic. Cel putin de 4 ori pe saptamana.

| Alexandra_7889 explică (pentru Aylee):

Imi pari foarte cunoscut dupa nume cred ca am si avut id tau acum ceva timp..si va rog nu mai dati raspunsuri pentru ca o prietena a dat acest post...deci gata laughing

| CristiB93 a răspuns:

30 de minute de alergare zilnic, si dai jos tot ce vrei tu.

| alinush21 a răspuns:

Sunt pe youtube filmulete cu aerobic...si faci acasa singura cu muzica nu te vede nimeni cam o ora pe zi sa faci e bine dar sa te tii daca vrei rezultate