| anonim_4396 a întrebat:

Daca alerg timp de aproximativ 2 luni, zi de zi, cam 1-2-3 ore/zi, si cu o dieta echilibrata, cam cat credeti ca as putea sa slabesc? As putea macar 5-6 kg? Nu sunt foarte grasa, nu am burta dar in schimb am picioare cam groase. In principiu as vrea sa slabesc la picioarehappy (In timpul zilelor insorite, pe langa alebrat o sa mai fac si innot) happy Astept cat mai multe raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Miscare+dietă=un trăi sănătos.
poti slabi fara a te epuiza facand foarte mult efort.
Despre picioare depinde ce parte este groasa pentru ca daca e mai mult partea de jos atunci aia se pot numi si muschi sau asa sunt ele normal

| Sellena_4766 a răspuns:

Slabesti mult mai mult daca alergi cat zici si tu si daca si mananci sanatos! Depinde si de organism, unele persoane slabesc imediat dupa ce se apuca de sport.

| Danzell a răspuns:

Nu conteaza cat slabesti conteaza ca faci sport

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salutwinking Poi... Daca te tii cu ADEVARAT de chestia asta, ai slabi mai mult laughing Poate chiar... 8-9 kg laughing Dar daca vrei sa slabesti la picioare, ia-ti bicicleta si iesi afara cu eawinking Daca mergi pe bicicleta vreo 2-3 ore pe zi timp de 2 luni, atunci se vor vedea schimbari mari happy Dar in timpul asta, e bine sa si pastrezi o dieta echilibrata, mancand mai multe fructe zilnicwinking Sper ca am fost de folos big grin Succes tongue

| TPUajutor a răspuns:

Nu poti slabi atat de mult trebuie mult timp chiar ani

| Lynnfield a răspuns:

Te arunci din tren si aduni ce mai ramane din ele.

| cristi1212 a răspuns:

O sa slabesti chiar mai mult. Daca te tii de dieta si alergi zilnic cred ca poti sa dai in jur de 10happy eu in vreo 3 luni am dat 5-6 kile si faceam cardio cam jumatate de ora pe zi si nici nu tineam dieta.

| Abracadabraash a răspuns (pentru cristi1212):

Organismu meu e tare... se pune repede pe mine, si dau jos greu laughing da' tot o sa slabesc pana la urma.