| danusikd a întrebat:

Buna TPU am nevoie de un eseu la engleza pe tema(la lectia de educatie tehnologica va rog sa ma ajutat cine poate. dau funda.si sorry pentru categorie

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Ce implica educatia tehnologica, nu mai stiu exact.Iti fac eu eseul.De cate pagini sau randuri ai nevoie?

| danusikd explică (pentru T4ny4):

De exemplu ce faci la educatia tehnologica. mersi.nu conteaza cit

6 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Mai ai nevoie de eseu? caut eu pe net ceva si-ti fac

| ionutzul31 a răspuns:

De ce ai pus paranteza?
De ce nu ai inchis paranteza?
De ce nu iti faci singura temele?

| danusikd explică (pentru ionutzul31):

Nu te-am intrebat de ce nu-mi fac tema singura.si nu am inchis paranteza pentru ca ma grabeam cind am scris

| danusikd explică:

Poti sa nu mai intri,, daca ceva nu-ti convine nu comenta

| EleM a răspuns:

Danu`Cam prea multe intrebari referitor la tema pentru acasa.bataitzaaa tie. Si, pentru orice eventualitate, ortografia limbii romana lasa de dorit!