| Licuricitrist a întrebat:

Buna,TPU! Am nevoie de un sfat.Am cunoscut un baiat in urma cu aproape 6 luni, mai exact prin iulie, atunci cand el a venit la bunicii lui in satul meu.Nu a stat foarte mult timp( o saptamana) dar in acest interval am fost foarte apropiati,el chiar spunandu-mi ca s-a indragostit de mine. Dupa ce el a plecat, a fost o perioada in care am vorbit la telefon, facebook etc.In Septembrie urmand sa fim colegi de liceu.La inceput ne salutam, insa dupa un timp nu ne-am mai bagat in seama.Problema e ca m-am indragostit de el.
Aseara am avut balul bobocilor si el era mereu in preajma mea, se uita la mine dar asta facea in timp ce dansa si tinea in brate o alta fata.Azi cand am intrat pe facebook am vazut ca el este intr-o relatie cu aceea fata. Vreau, va rog, sa stiu si eu in ce moduri il pot uita?sad
P.s El stie ca sunt indragostita de el.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Numai crescand il mai poti uita putin, dar nu de tot!

| Emilian65 a răspuns:

Uita-l, nu mai sunt alti baieti de care sa te indragostesti?

| Licuricitrist explică (pentru Emilian65):

Asta incerc sa fac!

| Dariusuu a răspuns:

Uitarea necesită timp, aşa că lasă timpul să treacă draga mea.

| ByCats a răspuns:

Ocupati timpul cu ceva recreativ si distractiv prieteni te pot atrage de la ganditul la el. Iesi in oras! distreaza-te mai sunt baieti