| anonimlove a întrebat:

Am nevoie de un sfatsad. M-am indragostit de un baiat si i-am spus, si spre surprinderea mea mi-a spus ca si lui ii place de >mine:" dar e o problemastraight face... e o relatie virtualasad (el e in italia, eu in romania). El vine in tara decat de Sarbatori, iar pe mine nu ma lasa parintii sa ma duc la elstraight face... Voi ce credeti ar trebui sa fac? Sa continui asa cu relatia asta?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Italia e departe din pacate pentru tine. O astfel de relatie e foarte foarte greu de intretinut, motivele sunt fel si fel, increderea trebuie sa fie maxima un mic exemplu. Dar cel mai mare dusman e distanta pur si simplu. Fara un plan de viitor solid, fara o baza solida relatia asta e doar un foc de paie. O atractie din cine stie ce motive care din pacate dispare in general. Dar cum se zice, orice e posibil.Deci gandeste-te ce ai vrea tu de la baiatul respectiv, pe termen lung zic si dupa vezi ce vrea el si dupa vedeti daca a-ti putea merge impreuna.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| andrey910 a răspuns:

@Styx Nu iubeste "milioane de octeti" iubeste acea persoana...este tot om...de unde sti tu ca nu te poti indragosti pe net?

| elys_5939 a răspuns:

Eh... pa cateodata o sa va mai certati, gelozie, chestii d genul astawinking am trecut prin asa ceva blushing in fine dk va plketi reciproc este ceva bine dar chiar nu stiu ce sa-ti spun dk ar trebui sa continui relatai sorry sad