| bibi001 a întrebat:

Cunosc un tip de la gradinita si sincer nu prea ne-am impacat. Odata mi-am spart capul din cauza lui, insa acum un an am inceput sa ne tachinam si presimteam ca se va intampla ceva si chiar s-a intamplat :m-am indragostit de el. acum i-am spus si a zis ca si lui ii place de mine dar el e in Italia si vine doar vara in tara ce credeti ca ar trebui sa continui sau sa imi vad de viata fara el? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Oh... Crede-ma, la distanta e aiurea. Cel mai bine este sa iti vezi de treaba aici, asta nu te va impiedica din a fi macar fwb cu acel tip big grin

| neutrino a răspuns:

Acesta este riscul atunci cand treci de gradinita. Cu putine eforturi te poti chiar maturiza. Eu nu am auzit de relatii de tip "de vara sau de iarna". De aventuri, da.

| Nelamuritul a răspuns:

Da-l in **** sa ti-l ****.

| Julyanne a răspuns:

Daca chiar te iubeste, nu va fi cu nimeni in afara de tine.love struck

| hydrax1 a răspuns:

Mai bine incearca-l sa-l convingi sa vina in tara... daca nu as zice sa il lasi... mai ai destul timp sa cunosti baieti.

| bibi001 explică (pentru hydrax1):

Ideea este ca el locuieste cu familia si nu cred ca va reusi sa vina doar el pentru mine