| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgent de ajutorul vostru... deci miine la mine va veni prietenul si va ramine pe noapte si as vrea ceva jocuri interesante sau ceva ocupatii ca sa nu ne plictisim... p. s. nu-mi propuneti jocuri pentru sex pentru ca nici nu va fi!

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Apai daca nu va fi sex va fi o noapte de tot rahatu, somn usor!phbbbbt

| ladylola a răspuns (pentru elasexygagica):

Deci sex nu va fi din motiv caci eu asta inca nu vreau!

| foxi a răspuns:

Jucati ...jocul... intra sau nu intra!

| Candace a răspuns:

Ce zici de ...monopoly? sau scrable? laughing

| ladylola a răspuns (pentru Candace):

Hey.relax... daca totusi iti plac atit de mult ai putea sa joci cu iubitul/a ta!

| Candace a răspuns:

laughing...no txs! eu nu mi-as invita iubitul sa doarma la mine si sa ne jucam ca doi copii adevar sau provocare. sinecr.

| dani80_6136 a răspuns:

Joc interesant :cine reuseste sa-l convinga pe celalalt sa nu faca sex!
vreau neaparat in cazul in care-l jucati sa-mi spui daca a mers...

| ladylola a răspuns (pentru dani80_6136):

Heh... xD imi place ideia... )))

| Pawnage a răspuns:

Dativa cu barcuta!big grinD

| Reptila62 a răspuns:

Battlefiel4,GtaSanandreaz/multiplayer