| JaneEyer a întrebat:

Heeii bunaa TPU!big grin Am nevoie urgent de ajutorul vostru. E ziua unei prietene bune de.ale mele si nu prea stie ce jocuri sa faca, asa ca i.am promis sa o ajut.Pana acum am stabilit Karaoke, Adevar sau Proocare, Cautarea comorii. Dar nu mai avem idei. O sa fim 6 fete... Ce jocuri ne mai propuneti innafara de cele data? Multumesc frumos si fundita pentru cele mai multe si frumoase jocuri!:*

Răspuns Câştigător
| Daysee a răspuns:

Salut!
Puteti face un concurs de modeling,sa va machiati una pe alta legate la ochi(e foarte amuzant),mai puteti juca flori fete sau baieti,puteti face concurs de cine are cele mai bune gusturi la haine, sa spuneti ce va place si ce nu(cantareti, actori.etc.).
Sper ca te-am ajutat si distractie placuta la petrecere!