| anonim_4396 a întrebat:

am o ață care imi iese din capul penisului si vreau sa stiu daca este ceva normal sau nu, pe mine nu ma deranjează cu nimic, doar vreau sa stiu daca e normal sa o am

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normala.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU este deloc normal sa existe o asemenea excrescenta. Este cazul sa te prezinti la un cabinet Urologic, pentru ca penisul tau sa fie consultat de un medic urolog. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal sa ai o asemenea ata. Ata aceea nu trebuie sa o rupi niciodata. Trebuie sa o ai si sa o folosesti pana la moarte.

| Fyettxft35ge a răspuns:

Dar ce e