| PsyhoChild a întrebat:

Ce sunt chestiile astea pe care le am pe capul penisului? Imaginea e data la zoom mare dar in realitate sunt foarte mici si numeroase.Nu ma deranjeaza cu ceva dar vreau sa stiu ce sunt
https://ibb.co/cy1jC7

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect il poate oferi doar medical urolog in urma efectuarii unei simple consultatii. Sanatate!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In imaginea data vad o polă uscată, mai spal-o si freac-o dupa, cine stie, poate trece rolling on the floor

| Bernardus a răspuns:

Pearly penile papules se numesc in engleza (nu stiu cum le zice in romana). Sunt ceva normal, nu sunt periculoase in niciun fel