| Pyskiss a întrebat:

Am o intrebare adresata fetelortongue. Voi cand va sarutati cu un baiat si acesta va pune mana pe fund sau in alte zone... ce parere aveti despre el.cunosc anumite fete carora le place? nu`i nimic iesit din comun nu? Adica va simtiti bine pare momentul mai incitant? nu...

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

E incitant insa faca o face fara sa te intrebe ceva de genul " pot" " te supara" e enervant. pentru ca tine cont doar de placerea lui. sincer mie nu-mi place daca nu tine cont de parerea mea (uneori da uneori deloc).E ceva iesit din comun daca nu intrebi fata, deoarece sunt fete carora le displace asa ceva si merita intrebate nu direct actiune.sa se tina cont si de parerea lor.winking

| Violetta2303 a răspuns:

E de la sine deci este ceva normal si frumos.

| Piticuuu a răspuns:

Poi depinde de persoanathinking eu una as permite decat anumite lucruri.ar trebui sa iti dai seama singur(banuiesc ca esti baiat),in functie de cum se comporta ea cand e sarutatathinking adica,da sta aproape de tine,,fi atent la mainile ei, pe unde sunt, si vei sti daca iti va permitebatting eyelashes

| mirela2843 a răspuns:

Mie mi se pare ceva normal. Cel putin mie imi place si sunt de acord si cu Iolly. Un baiat ar trebui sa o intebe pe fata daca este de acord cu anumite gesturi.