| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare bazata pe un subiect destul de dezbatut...
Cum a fost la voi primul sarut?
Haideti sa dam perdelele la o parte si sa ne spunem povestile amintindu-ne de acel moment magic si special.

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

A fost primul moment din viata cand mi-am dat seama ce inseamna acei "fluturasi in stomac" a fost un moment magic avea impresia ca traiesc intr-o poveste bine inteles primul sarut a fost la o varsta frageda de 9 sau 10 ani nu imi aduc bine aminte dar sincer nu pot sa il numesc sarut si doar pupic dulce deoarece nu stiam niciunul dintre noi doi ce era acela sarut in adevaratul sens al cuvantului happy

3 răspunsuri:
| amorezul17 a răspuns:

Ud.

| lovebooks a răspuns:

Nu am să uit niciodată primul meu sărut. Well, acum întâmplarea îmi stârneşte râsul şi mă amuză.
Trebuia să ne despărţim până a doua zi că trebuia să plec acasă şi eu cum nu mai avusesem prieten înainte nu ştiam cum să sărut şi mna... M-a întrebat "Pot să te sărut?" iar eu am răspuns "Da, dar repede." A dat să mă pupe cum ar trebui dar eu m-am tras după câteva secunde şi am plecat. "Pa, ne vedem mâine." Asta a fost tot.

| JLovesRMG4ever a răspuns:

Am vomitat.