| maiu a întrebat:

Ce credeti depsre primul sarut? Doar un sarut sau un moment magic?

Răspuns Câştigător
| nuamnuvreau a răspuns:

Primul meu sarut a fost in visul pe care tocmai ti l-am povestit si a fost GROAZNIClaughing

7 răspunsuri:
| mystik a răspuns:

La mine a fost ceva deosebit
Tot incerca sa ma sarute x dar eu intorceam capul ca imi era frica sa nu rada de mine daca-si da seama ca nu ma mai pupasem never asa ca m-am dus la y frumosul meu vecin de etaj mai mare cu 3 ani si experienta la activ si i-am spus ca vreau sa ma invete.

M-a invatat, nu zic nu si chiar mi-a placut tare mult doar ca nu am considerat ala ca fiind primul sarut.

Cand in sfarsit eram ready pentru x...am avut surpriza sa ma trezesc cu ditamai limba care incerca sa-mi gadile limbusoara si s-a dus naibii tot farmecul primului meu sarut adevarat, a sa port in inima toata viata primul sarut

| Sigmund a răspuns:

Nimic din lumea acesta nu se compara cu primul sarut.Primul meu sarut cu prietena mea a fost foarte tandru dulce si placut.Simteam in acele momente ca in acel univers contam doar noi doi. Fara indoiala, sarutul este un moment magic si nu numai.

| вяυηєтα a răspuns:

Primul sarut? Poate fi un moment magic(daca te leaga anumite sentimente de persoana cu care o faci), sau doar un sarut in cazul in care era ceva mecanic gen "hai s-o fac si pe asta". Dar parerea mea, ar trebui sa fie cu o persoana pe care o placi sau o iubesti si nu un simplu gest.

| Missin`you` a răspuns:

Buna
e ceva haiosworried dar si foarte emotionant,,. deoarece ne temem cum sa facem, cum sa tinem capulhee hee ce voi simty. oare e bine?worriedwinking dar odata facut acest pashee hee dupa e foarte usor smug mai ales cand ai langa tine persoana iubitha:X Bineinteles ca e un moment magic:-x] fiind primulhappy nu se va uita niciodatasmug la fel ca si prima iubirehappy
O zi placutawinking Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut dintre doi parteneri este ceva special si de neuitat.

| DjAnita a răspuns:

Primul sarut?
depinde cu cine il ai. un sarut poate fi primul in orice relatie
ca de exemplu azi esti cu y ai primul tau sarut cu el, sappt viitoare esti cu z si ai primul sarut cu el. se spune ca primul sarut este magic, dar dese ori este cum nu te-ai gandit niciodata,, nu toti saruta la fel. nu toti au aceleasi ganduri sau sentimente. fundita:*

| sma21 a răspuns:

Primul sarut e un lucru magi stiu asta!