| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: Cum as putea devenii mai populara? Adica eu sunt genul de persoana mai retrasa, mai timida si as vrea sa devin mai populara puteti sa imi dati niste sfaturi va rog? (fara chestii de genu fusta scurta, decolteu etc pentru ca nu e cazul) Dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la psiholog, ca si eu vreau sa merg sunt exact ca tine, timida si in plus sunt tot felul de exercitii pentru asa cevawinking
Bafta sa ai si sa ne punem pe picioare si sa scapam de timiditate

| Narcis_Florin_1984 a răspuns:

laughing comunica mai mult cu persoanele laughing) din juru tau laughing))