| oR a întrebat:

Buna TPU am o intrebare Imi place de o fata suntem in aceeas clasa ne cunoastem de 1 an si mie de la inceput imi place de ea si eu nu-s sigur daca ma place sad ce sa fac sa aflu daca ma place si sunt cam timid va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| madiy1317mmlove a răspuns:

Pai depinde de comportamentul ei, in primul scoate faza cu timidu, dac esti timid va crede ca no placi trebuie sa fi indraznet dar ai grija nu nesmtit si o fata prefere sa i de spuna clar ca sa fie sigure dar insa daca iaia dat den teles ca o placi si te respinge las-o balta

| kiddiieBăă a răspuns:

Singurul mod de a afla daca te place este sa vezi ce comportament are cu tine,fata de ceilalti baieti. Daca iti zambeste,te ia de mana, te alinta si te ajuta mereu cand ti-e greu, e clar ca simte si ea ceva pentru tine. Pune pe cineva sa o intrebe ce ii place, si asa vei stii cum sa o prinzi in plasa ta.Fa-i cadouri, o floare, un lantisor, pentru a o surprinde.Bafta iti urez.