| oR a întrebat:

Buna TPU am o intrebare Imi place de o fata suntem in aceeas clasa ne cunoastem de 1 an si mie de la inceput imi place de ea si eu nu-s sigur daca ma place ce sa fac sa aflu daca ma place si sunt cam timid va rog ajutati-ma d

1 răspuns:
| rockmeout a răspuns:

Ar trebui sa o intrebi pe ea.Chiar daca esti mai timid, ia-ti inima in dinti si intreab-o.Dar nu la scoala, intr-un alt loc, unde sa fi-ti numai voi doi.Si sa te uiti mereu in ochii ei, astfel vei putea intelege daca e sincera sau nu.happy