| millar a întrebat:

am o intrebare mai mult pentru baieti.
Cand faceti sex cu o fata preferati sa fie epilata complet, sa nu aiba deloc par pe corp?
Si cel mai bine ar fi sa poarte lenjerie dantelata?
Ce preferati? Ce va place?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Epilata 100% si lenjerie nu, latex pe ea cum e asta https://images.app.goo.gl/cYPsTrvUiufZKgVRA fara latex e candidata respinsa.

| romeo78 a răspuns:

În primul rând este vorba de faptul că aceste lucruri nu le faci doar pentru iubit, le faci și pentru igiena personală. De asemenea, purtarea unei anumite lenjerii arată stadiul unei relații, arată cât de intimă este relația voastră. De asemenea, o anumită lenjerie, arată cătă siguranță, încredere, iubire, confort față de partener.
Tot ce ai scris aici, face parte din limbajul non verbal al unei relații!
Iar, dacă multe fete se întreabă, de ce iubitul se uită după alta, aici ai dat unele din motive!

| Endoryus a răspuns (pentru romeo78):

Legat de ultima parte a raspunsului tau, spune-i asta lui Anastasia, ea clar nu are habar de asa ceva la varsta ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai vazut prea multe filme porno laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da.
Dantela nu e preferata mea, dar e eleganta. Lenjeria mica e mai perversa, cea cu dantela de obicei e mai mare.

| Eireann a răspuns:

Prietenul meu prefera un pic de par, gen landing strip sau Brazilian - spune ca cele epilate complet arata ca niste copii. Lenjeria de obicei dispare in 30 de secunde dar am niste piese care ii plac, satin negru, latex si plasa. Ii place foarte mult sa port ciorapi cu portjartier sau costume gen camerista, stewardesa.

| millar explică (pentru Eireann):

Eu la epilat complet ma referam peste tot nu doar in zona aceia sau pe picioare, in locuri in care de obicei nu te faci de exemplu pe abdomen.
Multumesc pentru raspuns

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu e neaparat sa fie epilata chiar peste tot. Cat despre lenjerie. E mai frumos sa facem noi ambientu romantic decat o lenjerie. Dar la tine? Ce preferi la un baiat cand e vb de sex?

| millar explică (pentru Marius22222222222):

Nu am experimentat asta pana acum deci nu stiu

| Marius22222222222 a răspuns (pentru millar):

Dar esti de acord cu ce am zis despre lenjerie?

| millar explică (pentru Marius22222222222):

Probabil conteaza

| Marius22222222222 a răspuns (pentru millar):

Iti dai seama ca nici lenjerie de aia cat casa

| Andrei258 a răspuns:

Depinde de fiecare depinde ce vrei sa faci si nu am pretenti la lenjerie

| PikkaB00 a răspuns:

Personal, primele luni cand am inceput viata sexuala cu actualul partener, eram atenta la aceste detalii. Acum vin la el cu chilotii de ciclu (pe care pun prima data mana, depinde). Neepilata, pentru ca e carantina, ce dracu. Cu mustata, cu barba, nepensata laughing
Dar, daca as avea timp si rabdare sa ma rad de fiecare data cand imi creste un fir de par, as face-o! Cred ca fiecare barbat vrea o femeie sexy, slaba dar cu forme, insa trebuie sa se multumeasca ca o au macar pe aia. Fiecare are gusturi diferite, preferinte diferite.