| Elemer98 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi am 13 ani si imi place de o fata si cred ca si ei i place de mine dar nu am tupeu sa i zic. Vorbesc cu ea pe mess si tot ma intreaba chestii despre mine si ma intreaba ca de cine imi place... si nu stiu ce sa i zic.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Stii ce sa-i spui?! Adevarul! Altfel niciodata nu va sti ce vreai si ce simti cu adevarat! si nici tu nu vei sti 100% daca ea tine la tine love struck Esti baiat, inima in masele si inaintewinking 8-) Mai ales ca pe mess e cel mai usor sa-i spui unei persoane ca tii la ea decit in realitate love struck nu pierde sansa cind ea singura te`ntreaba, zii adevarul love struck Bye` si succese[ love struck p.s. sper sa fiti impreuna love strucklove struck

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Frate una e face 2 face. emotiile etc una este pe mess ia-ti inima in dinti dati cu ceva in cap si cand te intreaba de cine iti place spune-i "de tine:X" nu risti nu castigi happy

| вèiiiвiii a răspuns:

Intreab-o si tu daca are prieten smug?
Dar incepe cu ceva de genu "Buna, Ce afci "
Intreab-o despre ea fetelor le place sa le spui ca arat bine day dreaming
Spune-i ca este simpatica, daca vrea sa iasa cu tine la un suc, in parc. Diverse chesti nu-i arata niciodata unei fete cat esti de timid, emotionat. Succeswinking
Fundabatting eyelashes?

| Elemer98 explică:

Ms pentru raspunsuriwinking... dar ati inteles gresit unii nu doar pe mess o cunosc ma intalnesc cu ea si in realitatebig grin

| An0n1MwS a răspuns:

Intreab-o pe ea de cine, daca nu vrea sa raspunda.ii spui sa tina secret si ii spui ca o placi, daca este adevarat ca este place si ea o sa iti spuna si ea.Hai baftawinking