| aly1368 a întrebat:

BUNA. Imi place de un baiat si nu stiu daca lui ii place de mine, dar intr-o seara cand ma gandeam la el ma intreaba pe mess ce fac. Si ma si invitat si pe la el, dar nu m-am dus. Ce ar trebui sa fac? Va rog ajutati-ma!

9 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Daca te-a chemat le el... vrea sex, tu decizi ce vrei sa faci cu el.

| aly1368 explică:

Si eu as vrea dar daca ne prinde cineva ce sa fac?

| aly1368 explică:

Am 13 ani

| Danapiandi a răspuns:

El posibil sa vrea altceva de la tine daca te-a chemat pe la el. Si in ceea ce ar trebui sa faci... nu stiu sa mai vorbiti sa vezi daca si lui ii place de tine iar daca vei sti asta atunci vei sti si ce ai de facut. Bafta!

| rafy21 a răspuns:

Nu-ti fie frica... daca tea chemat la el inseamna ca ii de bine...winking

| rafy21 a răspuns:

Pai na...mergeti si voi undeva unde sa nu fiti deranjati...dar app cati ani ai?

| rafy21 a răspuns:

Pai na daca ai doar 13 ani mai bine stai in banca tawinking

| Buliga_Andrei_1987 a răspuns:

Spune-i adevarul si totul o sa fie bine, daca incepi sa minti nu o sa te mai opresti