| sparkyy1990 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare ...sunt cu o fata de 4 ani jumatate si ne intelegem foarte bine dar cand facem dragoste si e ea deasupra o doare burta foarte tare cand se lasa in toata dar la alte pozitii nu o doare asa tare se mai intampla sa o doara dar mai rar care ar fi cauza ori o am eu prea mare ori are ea ceva inauntru?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca penisul tau are peste 20 de centrimetri, poate fi dimensiunea penisului, caz in acre trebuie sa fii constient de acest handicap al tau si sa alegi penetrari incomplete pentru confortul parteneri. daca penisul tau are o dimensiune normala (intre 9 si 20 de cm), inseamna ca ea are o problema de sanatate (boala inflamatorie pelvina, chisturi ovariene, sau cel mai frecvent si mai grav, o leziune precanceroasa pe colul uterin). Durerea la contact sexual este un imens semnal de alarma si impune consult ginecologic imediat cum apare (momentul optim este in primele 48 de ore de la prima aparitie a durerii). Nu este permis contactul sexual pana la consultatie (din clipa primei dureri contactul sexual se intrerupe si nu se mai reia pana la permisiunea ginecologului).

| sparkyy1990 explică (pentru Brigaela):

Crede-ma am fost la doctor in 4 ani cred ca de vreo 15- 20 de ori si doctorul a zis ca e perfect sanatoasa si in plus noi vrem sa avem si un copil dar ea nu are o menstruatie fixa desii are dureri abdominale in perioada care ar trebui sa ii vina menstruatia desi ea lipseste cate 2-3 luni dupa aia ii vine o luna si dupa aia iar 2-3 luni nu ii vine si a facut consultatii peste consultatii si doctorul a zis ca e in regula tot

| Brigaela a răspuns (pentru sparkyy1990):

Nu pot sa cred ca ginecologul a zis ca e sanatoasa cu aceste dureri si cu menstruatii neregulate, e o pacaleala pe undeva. Nici un doctor ginecolog nu va permite unei femei cu menstre neregulate sa plece pur si simplu, daca nu gaseste cauza o va interna si o va investiga suplimentar. Iar 20 de consultatii in 4 ani nu e deloc mult pentru o femeie cu menstre neregulate. Poate avea nevoie si de 3 consultatii pe luna, timp de ani intregi, pana gaseste problema si tratamentul corect.

| cristi10grei a răspuns (pentru Brigaela):

Daca eu am penisul de 26 cm masurat de medic,. au am handicap?

| sofisis a răspuns (pentru cristi10grei):

Handicapul tau principal consta in lipsa de cunostinte in ale gramaticii limbii romane. Asa ca stai chill. Nu o sa te faca nimeni handicapat din cauza penisului.

| Brigaela a răspuns (pentru cristi10grei):

Da, este peste limita superioara a normalului. Vei gasi foarte greu o femeie care sa te accepte, care sa aiba si ea, o conformatie anormala si sa nu aiba dureri la contact sexual. Barbatii cu aceeasi problema ca si tine, din pacate, sunt nevoiti sa se multumeasca cu orice femeie, oricat de proasta, vulgara, urata, batrana, doar cu conditia sa ii accepte cu problema lor si sa poata avea contact sexual cu ei. Din pacate, nu exista nici o rezolvare pentru acest tip de maformatie.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faza e ca muschi abdominali se forțează nu-i recomandat sa le forțezi aiurea, eu recomand invatarea kamasaturei care nu are legatura cu pornografia si cu educatia sexuala http://ray25tm.blogspot.ro/2015/08/kamasutra-pozitii-sexuale.html
kamasautra find ceva religios in religia indiana

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca durerile care apar la prietena ta, cand este deasupra ta, se datoreaza dimensiunilor penisului tau(lungime si grosime). Incercati si faceti sex in pozitiile in care ea nu are dureri.

| cristi10grei a răspuns:

Bai bai sta-ti maaaaaa sunt o fata de 4 ani jumate wow adica puii mei ai 4 ani!