| EvaTramell a întrebat:

Buna am o intrebare ce ma tot bate...la cap... am mai postat asta si inca nu ma simt in largu meu. am mai postat inca odata. ma simt foarte naspa ca aproape era sa o fac, dar n-am facut-o. el a incercat mai multe dar nu am vrut. nu mia introduso inauntru dar l-am lasat doar pe langa clitorist. va rog. el a zis ca nu se intampla nimic, dar mie foarte teama. voi ce credeti? mie teama.
Faza este ca ma doare burta asa jos. dar inca nu stiu de ce ma doare. Acum sunt si racita tare si poate de la frig... Voi ce credeti? Va rog sa ma ajutati. Am vb cu prietenu meu si a zis ca pot sa stau linistita ca nu se va intampla nimic dar nu stiu ce sa fac. Ajutati-ma..De ce ma doare burta? Poate fi de la raceala?

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu inteleg de ce iti este frica, de sarcina? Fa-ti un test de sarcina si daca iese negativ inseamna ca te doare burta din alte cauze cum ar fi o raceala sau venirea ciclului.Altfel nu ai cum sa aflii adevarul.

| Harumiiii a răspuns:

I really don't want to live on this planet anymore.
In primul rand nu ar fi trebuit sa raspund dar din respect pentru "educatie si cultura generala" am s-o fac...sa raspund adicalaughing.
Deci, chestia care n-o pot intelege e de ce?straight face E clar ca scarabeul in cauza voia "all the way" si erau clare motivele lui pur fiziologice dar daca tu nu voiai ar fi trebui sa faci clar lucrul asta. Dar nu l-ai facut pentru ca de fapt voiai dar iti era frica. De el? Din moment ce ai acceptat si il cunosti nu ar fi trebuit..Sau poate iti era frica de durere? That doesn't really make sense... dar incep sa-mi pun cateva semne de intrebare cu privire la varsta ta..Si, in final, ar mai putea sa-ti fie frica de un posibil urmas nepoftit ceea ce, din nou, nu are sens. Daca ai avea o varsta "decenta" sa-i zic asa, ai stii ca in situatii din astea chiar si daca l-ai lasat pe convingatorul individ pe "marginea prapastiei", ar fi trebuit sa va protejati...
Now I`m gonna get some bullets frustrated

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma de sfintele paste iti arde de desfranare?
Avort draga, fara discutii, consiliu profesoral, vei fi scoasa la careu ca exemplu negativ pentru scoala, exmatriculata si la munca cu tine, daca de prostii de astea iti arde.
>^_^

| NoOneCanSeeMe a răspuns:

Da sigur ca poate fi de la raceala, daca de exemplu esti racita la rinichi si te poti raci foarte usor la rinichi e de ajuns doar sa stai cu spatele gol 5 minute cand bate vantul, si la ce vreme este acum... toate sansele!straight face Sa te faci bine si sa nu fie vreo alta problema iti dorec:*:*