| angelina_1424 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare va rog sa imi spuneti se poate ramane insarcinata daca ai facut dragoste pe menstruatie a 4 zi neprotejat dar el nu s-a terminat in mine. Spuneti-mi va rog?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, se poate, dar riscul e mic. In jur de 5%.

| dianaxD a răspuns:

Nu, nu poti. Da altadata, ca sa fi mai sigura, protejeaza`te.

| buburuza21 a răspuns:

Sansele sunt foarte mici dar da, din nefericire exista riscul sa ramai.

| andreeaalexandra27 a răspuns:

Din moment ce el nu a terminat in tine.slabse shanse. dar sa nu uitam de "picatura de placere"... dar in orice caz pentru linistea ta. fa-ti un test de sarcina si altadata fii mai atenta.happy