| anonim_4396 a întrebat:

daca am facut sex neprotejat, iar baiatul a terminat in mine in a 12 a zi dupa menstruatie exista riscul de a ramane insarcinata? Astept raspunsul, va multumesc anticipat

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai toate sansele, ovulatia are loc in preajma celei de-a 14-a zi a ciclului, iar spermatozoizii traiesc 72 de ore.Cu siguranta unul sta pregatit si isi freaca " mainile" de bucurie in asteptarea ovulului.

| deea40 a răspuns:

Da e foarte probabil... daca ai facut sex cu el ieri sau azi poti lua pilula de a doua zi.

| 2696 a răspuns:

Din pacate lucrurile s-au gasit sa fie rele... da in a 12-a zi e cel mai probabil sa fi insarcinata! pentru ca atunci se fecundeaza ovulul... o sa ai un copil

| 2696 a răspuns:

Draga spamhaus nu sunt prezicatoare... fata a intrebat daca poate ramane insarcinata si eu am spus ca sunt cele mai mari sanse asa ca nu te mai lua la cearta degeaba cu lumea

| Daiana_1431 a răspuns:

Mai fa'ti un test. e cel mai sigur. si nu iti ia mult timp, nici multi bani. exista si riscul de a ramane. ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@deya - esti prezicatoare? cum de esti asa sigura ca va avea un copil?
Dom'le, dam cu presupusu', ca si cu zaru'!