| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica dilema..Acum cateva luni vorbeam cu un baiat.La inceput eram Bff apoi totul a inceput sa fie serios.Relatia noastra nu a tinut pentru ca suntem extrem de gelosi si orgoliosi asa ca am renuntat sad De ceva vreme am inceput sa vorbim din nou si sa ne intelegem super oki! Saptamana viitoare urmeaza sa ne vedem pentru prima data si nu stiu cum sa reactionez.Mi-a dat de inteles ca inca ma place, si sincer si eu il plac, dar e destul de ciudat.Sa-l imbratisez direct? Sa spun doar "Buna!"? Si despre ce am putea vorbi avand in vedere situatia?
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| xxDudaxx a răspuns:

Stiu cum e situatia cand vezi pe cineva, cu care ai vorbit foarte multe si de care te simti foarte atasata, pentru prima data.Dar nu te forta sa spui sau sa faci multe, un simplu buna sau un zambet ar fi de ajuns. Eu cu iubitul meu ne-am vazut prima data in aeroport si eu avusesem un zbor de 12 ore, ma gandisem tot drumul cum o sa fie, daca sa ii spun buna sau sa il imbratisez sau sa fiu pur si simplu indiferenta. Cand am iesit am zambit si el m-a luat direct in brate si m-a sarutat. Asa ca lasa lucrurile sa vina de la sine. happy

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-ti mai programa nimic,nu-ti mai fa planul, lasa lucrurile sa vina exact cum vor veni.
Amandoi sunteti bucurosi si agitati la ideea ca o sa va vedeti, permite-i lui sa faca deschiderea, asa vei intelege si tu exact cam ce asteapta de la tine.
Zambeste-i deschis si lasa-te imbratisata, daca o va face!
happy

| neutrino a răspuns:

Aceasta greseala se poate face in mai multe feluri, dar de ce nu te gandesti ca el ar trebui sa te imbratiseze direct, ci nu tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi tu însuţi.