| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica intrebare, va deranjeaza alinturile in relatie de exemplu: iubire, iubi, baby ceva de genu nu castravete sau soarele meu etc? Vi se par prea siropoase lucrurile astea? Multumesc de ajutor!

Răspuns Câştigător
| BeYourSelf7 a răspuns:

Nu conteaza ce cred altii frate..Atata timp cat e iubire poa' sa ploua, sa ninga, sa tune, sa fie furtuna si ce vrei tu sa fiehappy Si ca un raspuns la raspunsul lui "Felys"..isi au locul oricand, oriunde.

6 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

De obicei ar trebui să o alinţi cu ceva mai drăguţ...nu. murătura mea..mucul meu. laughing Încearcă ceva gen "pui";"scumpa mea". ştii tu. dulcegărenii happy

| Felys a răspuns:

Depinde de varsta, poate la 18 ani sunt haiaoase, dar mai tarziu nu isi mai au locul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie chiar si la varsta de 18 ani mi se par tampite.Am 19 fara cateva saptamani acolo si nu am zis in viata mea asa ceva, dar fratimiu la 26 cand il aud cu prietena lui ( pisii) ma ia greata, soarta. Depinde de fiecare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar la momentul potrivit isi au rostul, parerea mea...

| ToxyckUuhhh a răspuns:

Dupa mine cel mai frumos alint este chiar numele, dupa mine nu dai impresia de nesiguranta dar cateodata merge si un baby sau ingeraswinking

| skipper0 a răspuns:

Daca le spui cand sugi p!@#, da, chiar e deranjant!