| naomi08 a întrebat:

am o mica mare problema. ..va rog sa nu ma judecati...deci eu am 14 ani si 3 luni, si stau intr-o casa cu chirie cu tatal meu si mai multe persoane printre care un baiat ...are 26 de ani...e pocait..la fel ca mine, imi da numai sfaturi bune deci nu vad problema ca e mai mare, in fine, imi place mult de el...dar imi e foarte aiurea sa vorbesc cu el, sunt timida de fel....si as vrea sa vad daca macar ma place sau nu stiu, in fine, eu problema asta o am: eu stiu sa pensez destul de bine si maine urmeaza sa il pensez si as vrea cumva sa il iau in brate, de mult vreau asta dar nu am curaj, va rog dati-mi niste sfaturi utile iar daca nu sunt, oricum multumesc tituror! Seara faina

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ciupeste-l putin cu penseta. O sa il doara si tu poti spune "Imi pare rau! te-a durut?" si il strangi in brate, sa treaca.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa nu-l iei in brate sa nu sara pe tine. Esti inca prea micuta sa-i sari in brate iar pensatul unui baiat trebuie lasat pe mana unei profesioniste nu a unui copil, ca risti sa te ia si la bataie daca ii strici forma sprancenelor.

| neutrino a răspuns:

Atunci cand il pensezi, inchide ochii si ia-l in brate!

| doctorandus a răspuns:

Daca face sex cu tine ajunge la parnaie.

| Doub a răspuns:

Bleah, mascul adevărat. laughing

| HandaSei a răspuns:

Mhm... fii deschisă! happy
Dacă vei fi singură cu el i-al cu ușurelul în conversație și întreabă-l cât mai spontan dacă îi place de tine și dacă ar vrea vrea să fii iubita lui, poate i se va părea o glumă sau poate nu... asta având în vedere că te știe ceva mai timidă cum ai spus, dar sari pe el și sărută-l ca să-i dovedești!

Ce-l puțin așa a fost prima mea experiență... iar eu eram ceva mai tembel și rămăsesem ceva gen (hăăăă!?), în orice caz crede-mă că va avea impact pozitiv!

Dar fără sex... dacă nu mă înșel la voi în religie este permis doar pentru a face copii și nu de plăcere (ce oameni!) rolling on the floor. Plus că oricum ești prea mică și sigur nu era nevoie să-ți mai spun eu asta...