| danielle9876 a întrebat:

Buna TPU :* am o nelamurire in legatura cu-n baiat..suntem prieteni de ceva timp.Mi-a spus acum jumatate de an ca ma place dar na.a trecut ceva timp. Zilele astea m-am intalnit cu el si niste prieteni.el a venit langa mine si m-a luat de mana tandru..am stat asa timp de 30 min si dupa a inceput sa-mi faca masaj cu degetele in palma.ce inseamna acest limbaj al trupului? oare ma mai place? si ce a vrut sa arate prin acest gest? va multumesc! :*

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, baiatul te place, dar sa nu crezi ca esti singura. Poti spera insa ca pentru o perioada, tu vei fi cea aleasa.

| danielle9876 explică (pentru neutrino):

La ce te referi prin ''singura''?

| Danysan a răspuns:

Te place dar nu o sa faca mai mult pana nici tu nu ai dai de intels mai mult.E ceva tandru sa iei manuta unei fete si sa o atingi sau sa iti impruni degetele cu ale ei.Fac asta numai Baietii Indragostiti sau cei care nu mai pot sa reziste si incearca sa bata apropouri ca poate o sa inteleaga si fata cum sta treaba.

| danielle9876 explică (pentru Danysan):

Ah..mersi mult de raspuns :*!

| ONE123456789 a răspuns:

Eu cred ca este indragostit de tine si deja a facut primul pas. El asteapta acum ca si tu sa/i dai un semn. Doar baietii indragostiti fac gesturi de genul. Eu zic ca daca il placi si tu sa incerci sa va cunoasteti mai bine. Poate se infiripa ceva frumos intre voi! Bafta!

| Yay000 a răspuns:

Păi,probabil că incă mai simte acea atracţie fizică pentru tine, altfel nu făcea degeaba acele lucruri.laughing

| danielle9876 explică (pentru Yay000):

Mersi mult de raspuns :*!

| David_Stefan_1999 a răspuns:

Simte o afectiune dn cauza ca nu te-a vazut de ceva timp si nu stie cum sa si-o controleze.