| Maxim_Alex_1994 a întrebat:

am o nelamurire. zilele trecute mai exact ieri eu cu prietena mea eram dezbracati partial(eu purtam boxerii si blugii totusi) eu deasupra ei, au urmat niste atingeri, nimic mai mult, nu am avut contact sexual, in timp ce eram deasupra ei am ejaculat dar imediat cred ca in maxim o secunda am tras boxerii pe mine, avandu-i de la acele atingeri putin mai jos decat trebuia, ma rog si aici urmeaza o intrebare, au mai trecut probabil 3-4 minute de la ejaculare si la un moment dat se opreste si-mi zice ca s-ar putea sa fi simtit ceva prin zona genitala, intrebarea este, care sunt sansele sa fi fost ceva prin zona genitala si daca este posibil sa ajunga ceva in vagin si care sunt sansele de a ramane insarcinata, multumesc.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pana in prezent nu a fost mentionata realizarea teleportarii efective a spermatozoizilor. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Șansele sunt minime.

| HazelEyes77 a răspuns:

Chiar nu sunt motive de ingrijorare in acest caz.

| Necunoscut112 a răspuns:

Minime spre 0.

| Raniaa a răspuns:

Nule.

| Jonas94 a răspuns:

Salut!
Cum să rămână însărcinată dacă nu ai ejaculat în ea?

Răspuns utilizator avertizat