| catalina199305 a întrebat:

zilele trecute eram cu prietenul meu aproape dezbracati, el in boxeri eu in chiloti, la un moment dat el a ejaculat in boxeri si s-au umezit si chilotii mei. Tinand cont ca pe sub chiloti aveam si protectslip(absorbant) si el a ejaculat la el in boxeri nu pe chilotii mei, care este posibilitatea de a ramane insarcinata.Va rog un raspuns urgent sunt destul de agitata.

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Sansele sunt aproape de 0. Pentru ca o femeie sa ramana insarcinata, e nevoie ca ejacularea sa aiba loc in interiorul vaginului, cu toate ca sunt si cazuri de femei care au ramas insarcinate,, din afara". In plus, spermatozoizii nu traiesc in aer decat fooarte putin. Totusi, daca esti inca speriata, fa un test de sarcina la 21 de zile dupa incident. Mai multa grija pe viitor, sexul si protectia nu sunt o joaca!

| Elvina a răspuns:

Nu ramai insarcinata. Ai nevoie de un penis in vagin atat, ceea ce ati facut voi nu duce la un copil.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU ai cum să rămâi însărcinată, poţi să stai LINIŞTITĂ!