| anoneu a întrebat:

am o problema am cunoscut o fata acum cateva zile ne-am vazut de cateva ori totul ok dupa am discutat cu ea pe mess si am reusit sa o "combin" cum s-ar zice si acum trebuie sa ma intalnesc maine cu ea dar nu stiu de ce oare am emoti imi este rusine intr-un fel de ea laughing.
Ce sfaturi imi dati ce discuti ar trebui sa port cu ea si ce am trebui sa zic?

3 răspunsuri:
| atentat a răspuns:

I un impuls ala nu nici emotie nici rusine ei ce sa zic bafta sa fi tu insuti nu te da drept ce nu esti tu cu adevarat

| Razvanalexx a răspuns:

Stiu cum este,fi liber si fi ceva in genul cum vorbesti cu ea la scoala de fata cu colegii,incepe cu niste glume,iai un cadou frumos,sugerez un lantisor,si cine stie, poate vei avea noroc, bafta si mult noroc

| teodora222 a răspuns:

Lucrurile comune,pasiuni, prieteni comuni(chestii normale la inceput) si dupa daca vrei poti sa ii spui daca iti faci curaj cae frumoasa, si asa poate o sa aiba mai mult tupeu si mai deschide si ea subiectelehappy