| sasha8sagh a întrebat:

Am o problema cam delicata as putea spune, treaba e ca nu am avut relatii de 8 luni, este normal sa ma masturbez in asa sutiatie? Pentruca chiar nu vreau sa mi-o trag cu vreun necunoscut ca dupa sa am vorbe rele dupa mine.

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este normal. Hormonii nostri isi cer drepturile.

| mihai69 a răspuns:

E perfect normal.

| Seba2013 a răspuns:

Problema nu este ca nu vrei sa ti- o tragi cu necunoscuti, problema este ca tu te gandesti la necunoscuti, si te masturbezi in mumele lor

Spune ca nu sti sa iti controlezi impulsurile.

| sasha8sagh explică (pentru Seba2013):

Nu as spune ca nu ma pot controla! Cred ca am dectul autocontrol, doar ca singurul gind ca vreun obsedat ma poate atinge nu doar ma excita, dar si ini da sentimentul de greata de mine insami!

| Țoglă a răspuns:

Da...

| HiTman08 a răspuns:

Da, eu am relatie, fac si sex cu iubita si tot ma mai masturbez...

| HiTman08 a răspuns:

Da-mi un mesaj cu o adresa ceva de facebook sau messenger sa discutam mai multe

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru HiTman08):

Presupun ca o sa discuti despre cum te masturbezi tu si va impartasiti reciproc sfaturi legate de vagin sau cum? Adica lamureste-ma si pe mine ca pana acum cred doar ca esti putin obsedat si cauti ceva de ftt ca sa scapi de l*ba!

| Bismarck_Aura_1997 a răspuns:

E ceva foarte normal, adica e mai sanatos sa te masturbezi decat sa te duci sa faci sex cu oricine.