| loveyourkiss a întrebat:

Am o problema...cam mare. Acum 2-3 saptamani am facut sex neprotejat cu prietenul meu pentru prima oara (nu a ejacuat in mine) apoi am mai facut odata si tot nu a ejacuat in mine. Chestia e ca trebuia sa imi vina ciclul acum 4 zile si nu mi-a venit si nu stiu de ce. Trebuie sa mentionez ca pe atunci am avut o raceala la ovari/rinichi si am luat niste pastile, insa tot ma mai dureau ovarii si rinichii si inca ma mai dor.

Credeti ca intarzierea ciclului e de la raceala sau ar fi posibil sa fiu insarcinata? Si stiti cumva vreaun medicament pentru raceala la ovare/rinichi?

Multumesc:* happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Posibil sa fie de la raceala la ovare

| LineGuide a răspuns:

Iti place sa repeti intrebarile?
laughing

| Deyutzza000 a răspuns:

Ori este raceala de la ovare, ori ai ramas insarcinata. Nu ai de unde sa stii. Chiar daca nu a ejaculat, exista sanse sa fi intrat vreun spermatozoid acolo. Eu zic sa astepti si daca depaseste termenul de 8 zile de intarziere sa te duci sa iti faci un test de sarcina.