| lilis_1549 a întrebat:

Bunahappy
Eu si prietenul meu am facut sex neprotejat, dar el nu a ejacuat in mine ci a mers la baie... Credeti ca as putut ramane insarcinata?:-s

Răspuns Câştigător
| Diddi_5659 a răspuns:

Si eu am fost in aproape aceeasi situatie, un pic mai necomplicata, la tine e mai complicat deoarece ai avut realtii sexuale, ceea ce este riscant daca nu te protejezi. depinde de perioada de fertilitate, ciclu regulat, lichidul preejeculator. etc. stiu cum e sa te gandesti tot timpul la asta, sa nu ti mai fie foame si de fiecare data cand gasesti ceva pe internet care te face sa te gndesti ca esti gravida, sa incepi sa crezi ca ai simptomele. asteapta si fa un test de sarcina. 2 saptamani happy
mult succes, si protejeaza-te ca sa te scapi de stresul asta inutil.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Riscul este intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care te gaseai.

| Castiel a răspuns:

Sa nu infofoloesti copilu ca raceste cand il nasti! normal ca ai ramas laughing si daca nu ramai data viitoare daca nu folositi prezervativ

| Nicky29 a răspuns:

In cel mai fericit caz sa ramana insarcinata chiuveta ta sau wc in care si-a dat drumu.Fai un test de sarcina la wc.

| anca13 a răspuns:

Cu siguranta esti insarcinata si sigur a ramas si maica-ta daca era si ea pe acasa oh go on

| ema69 a răspuns:

Nu,dar pe viitor protejati-va, sa nu aveti surprize.

| Any a răspuns:

In nici un caz mai ales ca el a mers la baie deci poti sta linistita!

| TheDaffodil a răspuns:

In lichidul preejaculator exista spermatozoizi. Putini, dar exista. Acum da-ti singura raspunsul la intrebarea pe care ai pus-o...

| Adinuzza1 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine nu ai cum sa ramai insarcinata, cand ejaculeaza in tine, du-te la farmacie si ia pilula de a 2a zi

| lilis_1549 explică:

Pai mi.a venit menstruatia dar mie mi frica sa nu fi venit peste sarcinasad...Si m.am si ingrasat un pic dar asta poate ii de la medicamente ca am fost bolnava si am luat o gramada, am crezut ca nu ma mai scap d elesad