| Alexutsa_2737 a întrebat:

Am o problema cam maricica acum. Alalta seara am fost la majortul fratelui iubitului meu si dupa vreo bere m-a cam luat ameteala si la un momendat imi aduc aminte ca dansam ff sumar cu fratele iubitului meu si la un momendat m-a luat de mana si m-a dus in casa. Am intrat la el in dormitor si am facut sex. Nu ne-a descoperit nimeni si ne-am si protejat. Acum nu stiu ce sa fac ca m-am cam indragostit de baiatul asta cu care m-am culcat. Dar pe fratele lui il iubesc. Baiatul cu care m-am culcat e mult mai atent cu mine si imi vb ff frumos. Acum nu stiu ce sa fac si cum sa ii zic iubitului meu ca m-am culcat cu fratele lui si acum fratele iubitului meu de cate ore ma vede singura incepe si ma ia in brate si m-a intrebat o data ca de ce nu-l las sa ma sarute ca stim noi bine ce am facut.

Răspuns Câştigător
| Alycaaaa a răspuns:

Zi pr tau si zi ca ai gresit

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mai ce frate are ala! Cum o putut face asta, din lacul plin de gaste sa sara taman pe aia a lui frate-su? Scuze, dar cam asta ai fost o gasculita prostuta, te-ai lasat dusa de val si acum nu poti decat sa faci un singur lucru. Adica sa-i spui iubitului tau ce s-a intamplat si apoi sa te astepti la despartire. Dar este o problema si aici, daca iubitul tau este un tip gelos/agresiv din fire, sa nu va omoare pe amandoi.
Singura solutie pentru tine este sa inveti din greselile trecutului si din consecintele lor, sa nu le mai repeti.

| Chimilica a răspuns:

Eşti varză, ştii eu nu dau răspunsuri urâte dar ţie, nu am putut să mă abţin. Cum să-i faci asta iubitului tău? Cu propriul frate, îmi pare rău că există aşa fete. Ne faceţi de ruşine!

| Iulitta a răspuns:

Fratele iubitului tau o sa te santajeze de fiecare data ca sa te duci cu el in pat cu faptul ca o sa-i spuna fratelui lui ce ati facut si sunt sigura ca la un moment dat tot o sa afle. Ar trebui sa te duci cat repede si sa gasesti momentul potrivit ca sa-i spui prietenului tau ce ai facut, poate daca te place cu adevarat o sa-ti i-a aparararea (ceea ce ma indoiesc putin)fata de fratele lui, pentru ca el a fost cel care a profitat de situatie. Dupa toate astea o despartire ar fi buna ca sa nu te santajeze amandoi apoi.

| A3tius a răspuns:

Simplu: desparte-te de amandoi. Asa scapi de povara. Apropo, daca stiai ca nu esti tare de bautura de ce ai baut? Oricum e caraghios o femeie sa bea berelaughing

| Maria0916 a răspuns:

Of doamne am mai auzit povesti din astea,dar sincer nu stiu ce sa zic
,iubitul meu are un frate geaman,indentic cu el,si nu am incercat niciodata sa ma dau la el,sau el la mine,asta e dovada clara ca ala nu isi respecta fratele daca s-a culcat cu tinestraight face, poti sa te scoti si sa-i zici ca erai beata nu stiai ce faci, mult succes in continuare:*sper ca e totul bine:*