| Iulikutzaa a întrebat:

Buna vineri am fost la nunta unui prieten...am stat la masa cu cateva prietene si erau si 3 baieti pe unul dintre ei il cunosteam bine pentru ca imi e vecin,. cand ne intalnim ne salutam doar nimic mai mult. Aseara cand dansam au inceput si melodii mai lente iar el m-a luat la dans, am dansat la mai multe melodii iar inainte sa plec acasa prietenele mele mi-au spus sa merg cu ele la discoteca in fine am mers. Acolo era si el si era si prietenul meu pentru ca il sunasem sa vina. Cand l-am vazut pe baiatul respectiv l-am salutat dar el nu s-a mutumit cu atat si a dansat iarasi cu mine, ma strans in brate si intr-un final a inceput sa ma sarute pe gat mentionez ca era destul de ametit pentru ca bause si la nunta si la disco...a vrut sa ma sarute dar l-am respins pentru ca prietenul meu era prin preajma si e foarte gelos, inainte sa plec acasa i-am dat doar un pupic pe obraz si el ma strans in brate,
Voi ce credeti ii place de mine sau a facut chestile aste doar pentru ca era ametit? (mie imi place de el de foarte mult timp) fundita

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Probabil ii place de tine data viitoare cand il vezi intreaba-l daca isi aminteste ce a facut la disco, iar daca spune da, intreaba-l daca ii place de tine fara sa iti fie rusine altfel nu rezolvi nimic... poate ca era ametit dar daca la nunta a dansat cu tine si la discoteca era inca lucid poate ii place de tine dar nu a avut curaj sa iti spuna pnan acumwinking bafta Funda?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ambele variante!

| anaduls a răspuns:

Da te place! Dar draga, ai prieten nu fi o "scorpie". Daca iti place de el, desparta-te de prietenul tau, nu il face pe la spate.

| Jony123 a răspuns (pentru anaduls):

Bine spus! big grin