| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă cu prietenul meu! A devenit indiferent și nepăsător cu mine! Suntem împreună de 2 ani jumătate și în acest timp ne am despărțit și împăcat de nenumărate ori! Ultima dată când ne am despărțit, mi-a spus că eu nu sunt înțelegătoare, că îi reproșez că nu mă sună și lucruri asemănătoare! Aseară, am încercat să discut cu el și mi-a spus că el nu mi spune că vrea să ne despărțim, nici că vrea să rămânem împreună, că mă lasă pe mine să iau o decizie, să nu audă discuții din partea mea!
Ce ar trebui să fac? Să pun punct, nu mă simt în stare. Îl iubesc prea mult!

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Aia nu e relatie cand unul iubeste prea mult si celalalt se lasa iubit sau bine zis profita de slabiciunea celuilalt. Lui ii e indiferent daca va despartiti sau nu. Nu te injosi acceptand sa stai intr o relatie care nu exista de fapt. Te minti singura. Fii demna si pune punct chiar daca te doare. O sa gasesti pe cineva care sa te merite si sa te iubeasca sincer.

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Fa-ma sa inteleg te rog, cum adica v-ati despartit si v-ati impacat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tipic relatiilor de acum.Azi impreuna, maine despartiti.Si tot asa.Asta nu e iubire, e dovada vie a prostiei umane.

Răspuns utilizator avertizat